Showing 49–60 of 140 results
Filter by price
Filter by brands
Cameras
Canon EOS RP MILC 26.2 MP CMOS 6240 x 4160 pixels Black
SKU:
4436180
In stock
954,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.44 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 26.2 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 6240 x 4160 |
Canon EOS RP MILC Body 26.2 MP CMOS 6240 x 4160 pixels Black
SKU:
8885408
In stock
680,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.44 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 26.2 MP |
| Camera type: | MILC Body |
| Maximum image resolution: | 6240 x 4160 |
Compact camera Canon PowerShot V1 Premium Vlogger Kit — 22.3 MP, 1/4″ CMOS, 4K UHD, 3.1x optical zoom, 3″ touchscreen, Black
SKU:
11660585
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.426 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 22.3 MP |
| Camera type: | Compact camera |
| Maximum image resolution: | 5760 x 3840 |
| Image sensor size: | 4-Jan |
Compact camera Canon PowerShot V10 20 MP CMOS 1″ Silver
SKU:
10487714
In stock
| Product colour: | Silver |
|---|---|
| Weight: | 0.211 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 20 MP |
| Camera type: | Compact camera |
| Maximum image resolution: | 5472 x 3648 |
| Image sensor size: | 1 |
Compact camera Canon PowerShot V10 20 MP CMOS 4K Ultra HD
SKU:
10483884
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.211 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 20 MP |
| Camera type: | Compact camera |
| Maximum image resolution: | 5472 x 3648 |
| Image sensor size: | 1 |
Compact camera Canon PowerShot V10 20 MP CMOS 4K Ultra HD Silver
SKU:
10489755
In stock
| Product colour: | Silver |
|---|---|
| Weight: | 0.211 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 20 MP |
| Camera type: | Compact camera |
| Maximum image resolution: | 5472 x 3648 |
| Image sensor size: | 1 |
Compact camera Fujifilm X-HF1 17.74 MP BSI CMOS 1″ Charcoal
SKU:
11467550
In stock
599,99 €| Product colour: | Charcoal |
|---|---|
| Weight: | 0.191 kg |
| Sensor type: | BSI CMOS |
| Megapixel (approx.): | 17.74 MP |
| Camera type: | Compact camera |
| Maximum image resolution: | 7296 x 4864 |
| Image sensor size: | 1 |
Compact camera Fujifilm X-HF1 17.74 MP BSI CMOS 1″ Silver
SKU:
11466526
In stock
| Product colour: | Silver |
|---|---|
| Weight: | 0.191 kg |
| Sensor type: | BSI CMOS |
| Megapixel (approx.): | 17.74 MP |
| Camera type: | Compact camera |
| Maximum image resolution: | 7296 x 4864 |
| Image sensor size: | 1 |
Compact camera Kodak ASTRO ZOOM 16.35 MP BSI CMOS Black
SKU:
7372236
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.336 kg |
| Sensor type: | BSI CMOS |
| Megapixel (approx.): | 16.35 MP |
| Camera type: | Compact camera |
| Image sensor size: | 1/2.3 |
Compact camera Kodak PixPro 16 MP BSI CMOS Yellow
SKU:
2139418
In stock
| Product colour: | Yellow |
|---|---|
| Weight: | 0.176 kg |
| Sensor type: | BSI CMOS |
| Megapixel (approx.): | 16 MP |
| Camera type: | Compact camera |
| Maximum image resolution: | 1920 x 1080 |
| Image sensor size: | 1/2.7 |
Compact camera Kodak PIXPRO AZ255 16.35 MP BSI CMOS 25x Optical Zoom
SKU:
7218462
In stock
177,99 €| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 0.336 kg |
| Sensor type: | BSI CMOS |
| Megapixel (approx.): | 16.35 MP |
| Camera type: | Compact camera |
| Maximum image resolution: | 4608 x 3456 |
| Image sensor size: | 1/2.3 |
Compact camera Kodak PIXPRO AZ255 16.35 MP BSI CMOS 25x Optical Zoom Red
SKU:
7218463
In stock
176,99 €| Product colour: | Red |
|---|---|
| Weight: | 0.336 kg |
| Sensor type: | BSI CMOS |
| Megapixel (approx.): | 16.35 MP |
| Camera type: | Compact camera |
| Maximum image resolution: | 4608 x 3456 |
| Image sensor size: | 1/2.3 |





