Showing 37–48 of 140 results
Filter by price
Filter by brands
Cameras
Camera Panasonic Lumix DC-G97 MILC 20.3 MP CMOS 4K Ultra HD
SKU:
11447613
In stock
638,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.478 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 20.3 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 5184 x 3888 |
Camera Panasonic Lumix DMC-G80 12-60mm MILC
SKU:
467841
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Sensor type: | Live MOS |
| Megapixel (approx.): | 16 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 4592 x 3448 |
Camera Panasonic Lumix DMC-GH5 + Leica 12-60mm
SKU:
452459
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.645 kg |
| Sensor type: | Live MOS |
| Megapixel (approx.): | 20.3 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 5184 x 3888 |
Camera Sony α 7 III + 28-70mm MILC 24.2 MP CMOS 6000 x 4000 pixels Black
SKU:
745833
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.2 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |
Camera Sony α 7C Compact 24.2 MP CMOS 6000 x 4000 pixels Black ILCE7CB.CEC
SKU:
4041177
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.424 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.2 MP |
| Camera type: | Compact camera |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |
Camera Sony α α6700 MILC 27 MP Exmor R CMOS 6192 x 4128 pixels Black
SKU:
10555526
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.41 kg |
| Sensor type: | Exmor R CMOS |
| Megapixel (approx.): | 27 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 6192 x 4128 |
Camera Sony α α6700 MILC 27 MP Exmor R CMOS 6192 x 4128 pixels Black
SKU:
10562840
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.41 kg |
| Sensor type: | Exmor R CMOS |
| Megapixel (approx.): | 27 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 6192 x 4128 |
Camera Sony α α6700 MILC Body 27 MP Exmor R CMOS 6192 x 4128 pixels Black
SKU:
10572132
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.41 kg |
| Sensor type: | Exmor R CMOS |
| Megapixel (approx.): | 27 MP |
| Camera type: | MILC Body |
| Maximum image resolution: | 6192 x 4128 |
Canon EOS 2000D BK BODY EU26 SLR Camera Body 24.1 MP CMOS 6000 x 4000 pixels Black
SKU:
642665
In stock
562,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.1 MP |
| Camera type: | SLR Camera Body |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |
Canon EOS 850D SLR Camera Kit 24.1 MP CMOS 6000 x 4000 pixels Black
SKU:
4157664
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.1 MP |
| Camera type: | SLR Camera Kit |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |
Canon EOS R50 MILC 24.2 MP CMOS 6000 x 4000 pixels Black
SKU:
11203490
In stock
1.119,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.328 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.2 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |
Canon EOS R50 V MILC 24.2 MP CMOS 6000 x 4000 pixels Black
SKU:
11550571
In stock
1.014,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.2 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |





