Showing 1–12 of 16 results
Filter op prijs
Motorola
Smartphone Motorola edge 50 6.67″ 512 GB Peach — 12 GB RAM, Snapdragon 7 Gen 1 Accelerated, 50 MP + 13 MP + 10 MP cameras, 5000 mAh, IP68
SKU:
11057986
In stock
319,99 €| Display diagonal: | 6.67 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 2712 x 1220 |
| Internal storage capacity: | 512 GB |
| Generatie mobiele netwerken: | 5G |
| Operating system installed: | Android 14 |
| Processor family: | Qualcomm Snapdragon |
| Product colour: | Peach |
| Gewicht: | 0.18 kg |
| RAM capacity: | 12 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 32 MP |
| Energy efficiency class: | B |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Repairability class: | B |
| Repeated free fall reliability class: | A |
| Battery endurance in cycles: | 1200 |
| Battery capacity: | 5000 mAh |
| Compatible memory cards: | Niet ondersteund |
Smartphone Motorola edge 50 Neo 6.36″ 512GB Cream
SKU:
11468310
In stock
| Display diagonal: | 6.36 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 2670 x 1220 |
| Internal storage capacity: | 512 GB |
| Generatie mobiele netwerken: | 5G |
| Operating system installed: | Android 14 |
| Processor family: | MediaTek |
| Product colour: | Cream colour |
| Gewicht: | 0.171 kg |
| RAM capacity: | 12 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 32 MP |
| Energy efficiency class: | A |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Repairability class: | B |
| Repeated free fall reliability class: | B |
| Battery endurance in cycles: | 1200 |
| Battery capacity: | 4310 mAh |
| Compatible memory cards: | Niet ondersteund |
Smartphone Motorola edge 60 6.67″ 512 GB Green
SKU:
11432264
In stock
335,99 €| Display diagonal: | 6.67 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 2712 x 1220 |
| Internal storage capacity: | 512 GB |
| Generatie mobiele netwerken: | 5G |
| Operating system installed: | Android 15 |
| Processor family: | MediaTek Dimensity |
| Product colour: | Green |
| Gewicht: | 0.179 kg |
| RAM capacity: | 12 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Energy efficiency class: | A |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Repairability class: | B |
| Repeated free fall reliability class: | B |
| Battery endurance in cycles: | 1000 |
| Battery capacity: | 5200 mAh |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
Smartphone Motorola edge 60 pro 6.67″ 512 GB Purple
SKU:
11445482
In stock
478,99 €| Display diagonal: | 6.67 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 2712 x 1220 |
| Internal storage capacity: | 512 GB |
| Generatie mobiele netwerken: | 5G |
| Operating system installed: | Android 15 |
| Processor family: | MediaTek Dimensity |
| Product colour: | Paars |
| Gewicht: | 0.186 kg |
| RAM capacity: | 12 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Energy efficiency class: | A |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Repairability class: | B |
| Repeated free fall reliability class: | A |
| Battery endurance in cycles: | 1000 |
| Battery capacity: | 6000 mAh |
| Compatible memory cards: | Niet ondersteund |
Smartphone MOTOROLA edge 70 — 6.7″ (17 cm) Dual SIM, Snapdragon 7 Gen 4, 12 GB RAM, 512 GB, 4800 mAh, Green
SKU:
11664116
In stock
| Display diagonal: | 6.7 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 2712 x 1220 |
| Internal storage capacity: | 512 GB |
| Generatie mobiele netwerken: | 5G |
| Operating system installed: | Android 16.0 |
| Processor family: | Qualcomm Snapdragon |
| Product colour: | Green |
| Gewicht: | 0.159 kg |
| RAM capacity: | 12 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Energy efficiency class: | A |
| International Protection (IP) code: | IP68, IP69 |
| Repairability class: | B |
| Repeated free fall reliability class: | A |
| Battery endurance in cycles: | 1000 |
| Battery capacity: | 4800 mAh |
| Compatible memory cards: | Niet ondersteund |
Smartphone Motorola edge 70 — 6.7″ (17 cm), Qualcomm Snapdragon 7 Gen 4, 12 GB RAM, 512 GB, 5G, 4800 mAh, Dual SIM, Green
SKU:
11688690
In stock
469,99 €| Display diagonal: | 6.7 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 2712 x 1220 |
| Internal storage capacity: | 512 GB |
| Generatie mobiele netwerken: | 5G |
| Operating system installed: | Android 16.0 |
| Processor family: | Qualcomm Snapdragon |
| Product colour: | Green |
| Gewicht: | 0.159 kg |
| RAM capacity: | 12 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Energy efficiency class: | A |
| International Protection (IP) code: | IP68, IP69 |
| Repairability class: | B |
| Repeated free fall reliability class: | A |
| Battery endurance in cycles: | 1000 |
| Battery capacity: | 4800 mAh |
| Compatible memory cards: | Niet ondersteund |
Smartphone Motorola edge 70 — 6.7″ P-OLED, Snapdragon 7 Gen 4, 12 GB RAM, 512 GB, Dual SIM, 4800 mAh, Green, IP68/IP69
SKU:
11641231
In stock
| Display diagonal: | 6.7 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 2712 x 1220 |
| Internal storage capacity: | 512 GB |
| Generatie mobiele netwerken: | 5G |
| Operating system installed: | Android 16.0 |
| Processor family: | Qualcomm Snapdragon |
| Product colour: | Green |
| Gewicht: | 0.159 kg |
| RAM capacity: | 12 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Energy efficiency class: | A |
| International Protection (IP) code: | IP68, IP69 |
| Repairability class: | B |
| Repeated free fall reliability class: | A |
| Battery endurance in cycles: | 1000 |
| Battery capacity: | 4800 mAh |
| Compatible memory cards: | Niet ondersteund |
Smartphone Motorola moto g05 — 6.67″ (16.9 cm) display, Helio G81, 8 GB RAM, 128 GB, 5200 mAh, Dual SIM, Blue
SKU:
11689517
In stock
| Display diagonal: | 6.67 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1604 x 720 |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| Generatie mobiele netwerken: | 4G |
| Operating system installed: | Android 15 |
| Processor family: | MediaTek |
| Product colour: | Blauw |
| Gewicht: | 0.1888 kg |
| RAM capacity: | 8 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 8 MP |
| Energy efficiency class: | A |
| International Protection (IP) code: | IP54 |
| Repairability class: | B |
| Repeated free fall reliability class: | B |
| Battery endurance in cycles: | 1000 |
| Battery capacity: | 5200 mAh |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
Smartphone Motorola moto g05 — 6.67″ (16.9 cm) HD+ 1604×720, MediaTek Helio G81, 4 GB RAM, 256 GB, 5200 mAh, Dual SIM, Blue
SKU:
11691558
In stock
| Display diagonal: | 6.67 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1604 x 720 |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| Generatie mobiele netwerken: | 4G |
| Operating system installed: | Android 15 |
| Processor family: | MediaTek |
| Product colour: | Blauw |
| Gewicht: | 0.1888 kg |
| RAM capacity: | 4 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 8 MP |
| Energy efficiency class: | A |
| International Protection (IP) code: | IP54 |
| Repairability class: | B |
| Repeated free fall reliability class: | B |
| Battery endurance in cycles: | 1000 |
| Battery capacity: | 5200 mAh |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
Smartphone Motorola moto g15 — 6.72″ (17.1 cm) display, Helio G81, 4 GB RAM, 128 GB, 5200 mAh, Dual SIM, Grey
SKU:
11753110
In stock
| Display diagonal: | 6.72 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 2400 x 1080 |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| Generatie mobiele netwerken: | 4G |
| Operating system installed: | Android 15 |
| Processor family: | MediaTek |
| Product colour: | Grijs |
| Gewicht: | 0.19 kg |
| RAM capacity: | 4 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 8 MP |
| Energy efficiency class: | A |
| International Protection (IP) code: | IP54 |
| Repairability class: | B |
| Repeated free fall reliability class: | B |
| Battery endurance in cycles: | 1000 |
| Battery capacity: | 5200 mAh |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |