Showing 85–96 of 99 results
Filter by price
Filter by brands
AllviewAllview 1
BlaupunktBlaupunkt 2
CHiQCHiQ 5- Hisense 11
- Lg 12
- Panasonic 2
PhilipsPhilips 13- Reflexion 2
SamsungSamsung 22- Sharp 2
- Sony 2
- Strong 3
- Tcl 10
- Thomson 6
- Tornado 2
- Toshiba 4
Televisions
TV Philips 50PUS8919/12 50″ 4K Ultra HD LED 3840 x 2160
SKU:
10901998
In stock
546,99 €| Display diagonal: | 50 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Energy efficiency class: | F |
| Operating system installed: | Titan OS |
| Product colour: | Anthracite |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 126 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 65 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 164 kWh |
TV Philips 55PUS7609/12 55″ 4K Ultra HD LED 3840 x 2160
SKU:
10945076
In stock
454,99 €| Display diagonal: | 55 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Energy efficiency class: | F |
| Operating system installed: | Titan OS |
| Product colour: | Anthracite, Grey |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 139 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 77 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 106 kWh |
TV Philips 55PUS8500/12 55″ 4K Ultra HD QLED 3840 x 2160
SKU:
11451535
In stock
| Display diagonal: | 55 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Titan OS |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QLED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 139 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 68 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 109 kWh |
TV Philips 8000 series 50PUS8309/12 50″ 4K Ultra HD LED 3840 x 2160
SKU:
10930335
In stock
| Display diagonal: | 50 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Energy efficiency class: | G |
| Operating system installed: | Titan OS |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LED |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 71 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 118 kWh |
TV Philips EasySuite 32HFL3014/12 32″ HD LED 1366 x 768
SKU:
3518944
In stock
| Display diagonal: | 32 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1366 x 768 |
| Energy efficiency class: | E |
| Operating system installed: | Not supported |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | No |
| HD type: | HD |
| Display technology: | LED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 80 cm |
| LED backlighting type: | Direct-LED |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 28 kWh |
TV Samsung QE50Q8FAAU 50″ QLED 4K UHD (3840×2160), Dual LED, Tizen, 50 Hz
SKU:
11459355
In stock
| Display diagonal: | 50 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Tizen |
| Product colour: | Grey, Titanium |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QLED |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Display diagonal (metric): | 125 cm |
| LED backlighting type: | Dual LED |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 54 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 126 kWh |
TV Samsung QE55Q7FAAU 55″ QLED 4K (3840×2160), Tizen, HDR10+, 50 Hz, 3×HDMI, Wi‑Fi, Bluetooth 5.3
SKU:
11450511
In stock
| Display diagonal: | 55 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Tizen |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QLED |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Display diagonal (metric): | 138 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 79 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 118 kWh |
TV Samsung QE75Q7FAAU 75″ QLED 4K (3840×2160), Tizen, Wi‑Fi, DVB‑T/T2, Black
SKU:
11450509
In stock
| Display diagonal: | 75 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Tizen |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QLED |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Display diagonal (metric): | 189 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 135 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 209 kWh |
TV Set Sony K65XR80PAEP 65″ OLED 4K Smart TV 3840×2160 32 GB Wi‑Fi Bluetooth Google TV
SKU:
10941865
In stock
1.806,99 €| Display diagonal: | 65 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Energy efficiency class: | E |
| Operating system installed: | Android TV |
| Product colour: | Black, Silver |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | OLED |
| Display diagonal (metric): | 164 cm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 83 kWh |
TV TCL 43″ P79K QLED 4K (3840×2160) Google TV, 43″/109 cm, HDR, HDMI 2.1, Wi‑Fi, Bluetooth
SKU:
11422845
In stock
373,99 €| Display diagonal: | 43 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Energy efficiency class: | F |
| Operating system installed: | Google TV |
| Product colour: | Metallic |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QLED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 109 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 50 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 85 kWh |
TV TCL 55Q6C 55″ QD-Mini LED 4K Ultra HD, 3840×2160, Google TV, HDMI 2.1, 2.1ch 40W, HDR10+
SKU:
11522106
In stock
556,99 €| Display diagonal: | 55 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Google TV |
| Product colour: | Metallic |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QD-Mini LED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 140 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 70 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 150 kWh |
TV TCL 75″ V6C 4K Ultra HD DLED 3840×2160, Google TV, Direct-LED, HDR10+ & Dolby Vision, 3×HDMI 2.1
SKU:
11558929
In stock
| Display diagonal: | 75 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Google TV |
| Product colour: | Metallic |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | DLED |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Display diagonal (metric): | 189.3 cm |
| LED backlighting type: | Direct-LED |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 105 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 165 kWh |