Showing 25–36 of 99 results
Filter by price
Filter by brands
AllviewAllview 1
BlaupunktBlaupunkt 2
CHiQCHiQ 5- Hisense 11
- Lg 12
- Panasonic 2
PhilipsPhilips 13- Reflexion 2
SamsungSamsung 22- Sharp 2
- Sony 2
- Strong 3
- Tcl 10
- Thomson 6
- Tornado 2
- Toshiba 4
Televisions
Strong SRT65UG8773C TV 65″ 4K Ultra HD QLED 3840 x 2160
SKU:
11406760
In stock
| Display diagonal: | 65 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Android TV |
| Product colour: | Silver, Metallic |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QLED |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Display diagonal (metric): | 163.9 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 85 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 85 kWh |
TCL 55″ QLED Smart TV P7K — 55″ (139.7 cm) 4K UHD 3840×2160, Google TV, HDMI 2.1, 60 Hz
SKU:
11495126
In stock
395,99 €| Display diagonal: | 55 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Google TV |
| Product colour: | Metallic |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QLED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 140 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 73 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 99 kWh |
Television BLAUPUNKT 65MBG7000S 65″ Mini LED Smart TV Google TV Black, Energy class G
SKU:
11627609
In stock
552,99 €| Energy efficiency class: | G |
|---|
Television CHiQ M55QA9 55″ UHD MiniLED Google TV 120 Hz, Energy Class F
SKU:
11652028
In stock
558,99 €| Energy efficiency class: | F |
|---|
Television CHiQ M55QN9V 55″ UHD MiniLED Google TV DLG 120 Hz
SKU:
11408087
In stock
| Energy efficiency class: | F |
|---|
Television CHiQ M65QN9V 65″ MiniLED UHD 120 Hz
SKU:
11366387
In stock
| Energy efficiency class: | F |
|---|
Television CHiQ U50QM8V 50″ 4K Ultra HD QLED 3840 x 2160
SKU:
10752231
In stock
| Display diagonal: | 50 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Energy efficiency class: | G |
| Operating system installed: | Android TV |
| Product colour: | Grey, Silver |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QLED |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
Television CHIQ U55QST 55″ QLED UHD, 55-inch, QLED, UHD, Energy class F
SKU:
11631138
In stock
| Energy efficiency class: | F |
|---|
Television Hisense 43E77Q 43″ 4K Ultra HD QLED 3840 x 2160
SKU:
11485078
In stock
464,99 €| Display diagonal: | 43 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Energy efficiency class: | E |
| Operating system installed: | VIDAA |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QLED |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Display diagonal (metric): | 108 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 48 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 81 kWh |
Television Hisense 55U7Q PRO 55″ 4K Ultra HD ULED 3840 x 2160
SKU:
11531115
In stock
550,99 €| Display diagonal: | 55 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | VIDAA |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | ULED |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Display diagonal (metric): | 139 cm |
| LED backlighting type: | Mini LED PRO |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 64 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 165 kWh |
Television Hisense 75E7Q 75″ 4K Ultra HD QLED 3840 x 2160
SKU:
11569628
In stock
| Display diagonal: | 75 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Energy efficiency class: | E |
| Operating system installed: | VIDAA |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QLED |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Display diagonal (metric): | 189 cm |
| LED backlighting type: | Direct-LED |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 106 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 160 kWh |
Television Hisense A7Q 65A7Q 65″ 4K Ultra HD LED 3840 x 2160
SKU:
11438175
In stock
| Display diagonal: | 65 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | VIDAA |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LED |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Display diagonal (metric): | 164 cm |
| LED backlighting type: | Direct-LED |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 84 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 200 kWh |