Showing 49–60 of 99 results
Filter by price
Filter by brands
Televisions
Television Reflexion LDDX27IBT 27″ Full HD LCD 1920 x 1080
SKU:
10996669
In stock
| Display diagonal: | 27 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1080 |
| Energy efficiency class: | E |
| Operating system installed: | webOS |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | Full HD |
| Display technology: | LCD |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Display diagonal (metric): | 69 cm |
| LED backlighting type: | Edge-LED |
| Energy efficiency class (HDR): | Not available |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 21 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 0 kWh |
Television Reflexion LDDX32iBT 32″ LCD Edge-LED 1920 x 1080
SKU:
10989901
In stock
| Display diagonal: | 32 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1080 |
| Energy efficiency class: | E |
| Operating system installed: | webOS |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | Full HD |
| Display technology: | LCD |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Display diagonal (metric): | 81.3 cm |
| LED backlighting type: | Edge-LED |
| Energy efficiency class (HDR): | Not available |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 27 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 0 kWh |
Television Samsung GU55U7099FU 55″ 4K Ultra HD LED 3840×2160
SKU:
11559152
In stock
480,99 €| Display diagonal: | 55 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Tizen |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LED |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Display diagonal (metric): | 138 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 79 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 118 kWh |
Television Samsung GU55U8099FU 55″ 4K Ultra HD LED 3840 x 2160
SKU:
11521299
In stock
470,99 €| Display diagonal: | 55 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Tizen |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LED |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Display diagonal (metric): | 138 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 79 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 118 kWh |
Television Samsung GU65U7099FU 65″ 4K Ultra HD LED 3840×2160
SKU:
11561885
In stock
| Display diagonal: | 65 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Tizen |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LED |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Display diagonal (metric): | 163 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 109 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 161 kWh |
Television Samsung HBU8000 43″ 4K Ultra HD 3840×2160 Wi‑Fi Ethernet Black
SKU:
8437875
In stock
| Display diagonal: | 43 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 69 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 98 kWh |
Television Samsung HBU8000 55″ 4K Ultra HD Dynamic Crystal 3840 x 2160
SKU:
7750644
In stock
| Display diagonal: | 55 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LED |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Display diagonal (metric): | 138 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 88 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 130 kWh |
Television Samsung Neo QLED GQ85QN70FAU 85″ (2.16 m) 4K Ultra HD Smart TV, Wi‑Fi, DVB-C/S2/T2, Black
SKU:
11645840
In stock
1.887,99 €| Display diagonal: | 85 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Tizen |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | Neo QLED |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Display diagonal (metric): | 214 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 127 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 300 kWh |
Television Samsung Q7F GQ55Q7F2AU 55″ 4K Ultra HD QLED 3840 x 2160
SKU:
11491960
In stock
| Display diagonal: | 55 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Tizen |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QLED |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Display diagonal (metric): | 138 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 79 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 118 kWh |
Television Samsung Q7F GQ85Q7F2AU 85″ 4K Ultra HD QLED 3840 x 2160
SKU:
11457020
In stock
| Display diagonal: | 85 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Tizen |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QLED |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Display diagonal (metric): | 214 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 162 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 279 kWh |
Television Samsung QE65S95FAT 65″ OLED 4K (3840×2160), Tizen, 120Hz, 165Hz VRR, Dolby Atmos, 4 HDMI, 3 USB, Wi‑Fi, Bluetooth 5.3
SKU:
11435715
In stock
| Display diagonal: | 65 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Tizen |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | OLED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 100 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 315 kWh |
Television Samsung QE75QN800DT 75″ 8K Ultra HD Neo QLED 7680 x 4320
SKU:
10896753
In stock
| Display diagonal: | 75 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 7680 x 4320 |
| Operating system installed: | Tizen |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 8K Ultra HD |
| Display technology: | Neo QLED |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Display diagonal (metric): | 189 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 138 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 398 kWh |















