Showing 73–84 of 99 results
Filter by price
Filter by brands
AllviewAllview 1
BlaupunktBlaupunkt 2
CHiQCHiQ 5- Hisense 11
- Lg 12
- Panasonic 2
PhilipsPhilips 13- Reflexion 2
SamsungSamsung 22- Sharp 2
- Sony 2
- Strong 3
- Tcl 10
- Thomson 6
- Tornado 2
- Toshiba 4
Televisions
Thomson 43UG4S15 43″ (109.2 cm) 4K Ultra HD LED Smart TV, Direct-LED, Google TV, Wi‑Fi, Black
SKU:
11689634
In stock
| Display diagonal: | 43 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Google TV |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| LED backlighting type: | Direct-LED |
| Energy efficiency class (HDR): | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 50 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 51 kWh |
TORNADO Frameless 55 Inch 4K Google Smart TV DLED Flat Screen
SKU:
11156983
In stock
| Display diagonal: | 55 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Energy efficiency class: | F |
| Operating system installed: | Google TV |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | DLED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 139 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 77 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 140 kWh |
TORNADO Frameless 65 Inch 4K Google Smart TV DLED Flat Screen
SKU:
11156984
In stock
| Display diagonal: | 65 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Energy efficiency class: | F |
| Operating system installed: | Google TV |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | DLED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 164 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 102 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 154 kWh |
Toshiba 65QV3F63DG 65″ (165.1 cm) 4K Ultra HD DLED Smart TV, VIDAA, 3840×2160, 320 cd/m², Wi‑Fi, Black
SKU:
11524460
In stock
| Display diagonal: | 65 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | VIDAA |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | DLED |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Display diagonal (metric): | 164 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 85 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 135 kWh |
Toshiba TV 55QV7G63DG QLED 55-inch Smart TV with 55″ screen
SKU:
11685418
In stock
582,99 €| Energy efficiency class: | E |
|---|
TV 50UV3F63DG 50″ LED display technology Full HD resolution
SKU:
11524455
In stock
| Energy efficiency class: | E |
|---|
TV Hisense 43A6N 43″ 4K Ultra HD LED 3840 x 2160
SKU:
10968958
In stock
369,99 €| Display diagonal: | 43 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Energy efficiency class: | E |
| Operating system installed: | VIDAA |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LED |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Display diagonal (metric): | 108 cm |
| LED backlighting type: | Direct-LED |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 42 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 73 kWh |
TV LED 65IPLAY6300-U 65 inches LED display 4K resolution
SKU:
11422759
In stock
448,99 €| Energy efficiency class: | F |
|---|
TV LG 50UR781C 50″ 4K Ultra HD LED 3840 x 2160
SKU:
10621800
In stock
| Display diagonal: | 50 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | webOS |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| LED backlighting type: | Direct-LED |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 65 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 129 kWh |
TV LG 65 QNED AI 4K Smart TV webOS UHD, Energy class F
SKU:
11632878
In stock
557,99 €| Energy efficiency class: | F |
|---|
TV LG QNED evo AI 55QNED93A6A 55″ 4K Ultra HD QNED evo 3840 x 2160
SKU:
11519824
In stock
541,99 €| Display diagonal: | 55 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Energy efficiency class: | G |
| Operating system installed: | webOS |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QNED evo |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Display diagonal (metric): | 139 cm |
| LED backlighting type: | Mini LED |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 84 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 185 kWh |
TV Panasonic TB-55W61AEZ 55″ 4K Ultra HD LED 3840 x 2160
SKU:
11519949
In stock
| Display diagonal: | 55 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | TiVo |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LED |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| LED backlighting type: | Edge-LED |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 64 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 12 kWh |