Showing 61–72 of 140 results
Filter by price
Filter by brands
Cameras
Compact camera Kodak PIXPRO FZ55 16 MP CMOS 5x Optical Zoom Red
SKU:
5006933
In stock
199,99 €| Product colour: | Red |
|---|---|
| Weight: | 0.106 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 16 MP |
| Camera type: | Compact camera |
| Maximum image resolution: | 4608 x 3456 |
| Image sensor size: | 1/2.3 |
Compact camera Kodak PIXPRO WPZ2 16.76 MP BSI CMOS 4x Zoom Yellow
SKU:
10851655
In stock
261,99 €| Product colour: | Yellow |
|---|---|
| Weight: | 0.176 kg |
| Sensor type: | BSI CMOS |
| Megapixel (approx.): | 16.76 MP |
| Camera type: | Compact camera |
| Maximum image resolution: | 4608 x 3456 |
| Image sensor size: | 1/2.3 |
Compact camera Kodak PIXPRO WPZ2 16.76 MP BSI CMOS White
SKU:
5056495
In stock
| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 0.176 kg |
| Sensor type: | BSI CMOS |
| Megapixel (approx.): | 16.76 MP |
| Camera type: | Compact camera |
| Maximum image resolution: | 4608 x 3456 |
| Image sensor size: | 1/2.3 |
Compact camera Kodak PIXPRO WPZ2OG6 16.76 MP BSI CMOS 4x Optical Zoom
SKU:
11565297
In stock
| Product colour: | Black, Orange |
|---|---|
| Weight: | 0.176 kg |
| Sensor type: | BSI CMOS |
| Megapixel (approx.): | 16.76 MP |
| Camera type: | Compact camera |
| Maximum image resolution: | 4608 x 3456 |
| Image sensor size: | 1/2.3 |
Compact camera Nikon COOLPIX P1100 16 MP CMOS 4K Ultra HD Black
SKU:
11442253
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 16 MP |
| Camera type: | Compact camera |
| Maximum image resolution: | 4608 x 2592 |
| Image sensor size: | 1/2.3 |
Compact camera OM Digital Solutions Tough TG-7 12.7 MP 4x Zoom
SKU:
10822291
In stock
497,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.249 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 12.7 MP |
| Camera type: | Compact camera |
| Maximum image resolution: | 4000 x 3000 |
| Image sensor size: | 1/2.33 |
Compact camera OM Digital Solutions Tough TG-7 12.7 MP 4x Zoom 4K
SKU:
10822296
In stock
488,99 €| Product colour: | Red |
|---|---|
| Weight: | 0.249 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 12.7 MP |
| Camera type: | Compact camera |
| Maximum image resolution: | 4000 x 3000 |
| Image sensor size: | 1/2.33 |
Compact camera OM Digital Solutions Tough TG-7 12.7 MP CMOS 4x Zoom
SKU:
10681144
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.249 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 12.7 MP |
| Camera type: | Compact camera |
| Maximum image resolution: | 4000 x 3000 |
| Image sensor size: | 1/2.33 |
Compact camera OM Digital Solutions Tough TG-7 12.7 MP CMOS Red
SKU:
10681143
In stock
459,99 €| Product colour: | Red |
|---|---|
| Weight: | 0.249 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 12.7 MP |
| Camera type: | Compact camera |
| Maximum image resolution: | 4000 x 3000 |
| Image sensor size: | 1/2.33 |
Compact camera Panasonic Lumix S9 24.2 MP CMOS 12000 x 8000 pixels
SKU:
11038801
In stock
1.481,99 €| Product colour: | Green |
|---|---|
| Weight: | 0.403 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.2 MP |
| Camera type: | Compact camera |
| Maximum image resolution: | 12000 x 8000 |
Compact camera Panasonic Lumix S9 24.2 MP CMOS 12000 x 8000 pixels Blue
SKU:
11038800
In stock
1.466,99 €| Product colour: | Blue |
|---|---|
| Weight: | 0.403 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.2 MP |
| Camera type: | Compact camera |
| Maximum image resolution: | 12000 x 8000 |
Compact camera Panasonic Lumix S9 24.2 MP CMOS 12000 x 8000 pixels Red
SKU:
11038803
In stock
| Product colour: | Red |
|---|---|
| Weight: | 0.403 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.2 MP |
| Camera type: | Compact camera |
| Maximum image resolution: | 12000 x 8000 |





