Showing 37–48 of 99 results
Filter by price
Filter by brands
AllviewAllview 1
BlaupunktBlaupunkt 2
CHiQCHiQ 5- Hisense 11
- Lg 12
- Panasonic 2
PhilipsPhilips 13- Reflexion 2
SamsungSamsung 22- Sharp 2
- Sony 2
- Strong 3
- Tcl 10
- Thomson 6
- Tornado 2
- Toshiba 4
Televisions
Television LG 50UM662H4LC 50″ 4K Ultra HD Smart TV Display 3840 x 2160
SKU:
11435204
In stock
395,99 €| Display diagonal: | 50 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Energy efficiency class: | F |
| Operating system installed: | webOS |
| Product colour: | Grey |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 61 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 90 kWh |
Television LG NanoCell AI 50NANO81A6A 50″ 4K Ultra HD NanoCell 3840 x 2160
SKU:
11628359
In stock
443,99 €| Display diagonal: | 50 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Energy efficiency class: | F |
| Operating system installed: | webOS |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | NanoCell |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 126 cm |
| LED backlighting type: | Direct-LED |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 65 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 99 kWh |
Television LG OLED77C58LA 77″ 4K Ultra HD OLED 3840 x 2160
SKU:
11487006
In stock
| Display diagonal: | 77 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | webOS |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | OLED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 134 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 326 kWh |
Television LG QNED AI 65QNED80A3A 65″ 4K Ultra HD QNED 3840 x 2160
SKU:
11423917
In stock
| Display diagonal: | 65 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Energy efficiency class: | E |
| Operating system installed: | webOS |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QNED |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Display diagonal (metric): | 164 cm |
| LED backlighting type: | Edge-LED |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 85 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 140 kWh |
Television LG QNED evo AI 55QNED86A3A 55″ 4K Ultra HD QNED MiniLED 3840 x 2160
SKU:
11568359
In stock
563,99 €| Display diagonal: | 55 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Energy efficiency class: | E |
| Operating system installed: | webOS |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QNED MiniLED |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Display diagonal (metric): | 139 cm |
| LED backlighting type: | Mini LED |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 64 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 113 kWh |
Television LG UHD AI 65UA73006LA 65″ 4K Ultra HD LED 3840 x 2160
SKU:
11580685
In stock
478,99 €| Display diagonal: | 65 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Energy efficiency class: | F |
| Operating system installed: | webOS |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 164 cm |
| LED backlighting type: | Direct-LED |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 102 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 135 kWh |
Television Panasonic TB-65Z60AEG 65″ OLED UHD
SKU:
11378525
In stock
1.851,99 €| Energy efficiency class: | F |
|---|
Television Philips 55MLED820/12 55″ 4K Ultra HD QD-Mini LED
SKU:
11525861
In stock
| Display diagonal: | 55 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Titan OS |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QD-Mini LED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 139 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 77 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 180 kWh |
Television Philips 55MLED920 55″ OLED 3840 x 2160
SKU:
11563557
In stock
| Display diagonal: | 55 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Titan OS |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| Display technology: | OLED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 139 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 77 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 193 kWh |
Television Philips 65OLED910/12 65″ 4K Ultra HD OLED 3840 x 2160
SKU:
11526325
In stock
| Display diagonal: | 65 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Google TV |
| Product colour: | Metallic |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | OLED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 164 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 102 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 117 kWh |
Television Philips 77OLED820/12 77″ OLED display 4K resolution
SKU:
11519624
In stock
| Energy efficiency class: | F |
|---|
Television Philips 85MLED910/12 85″ 4K Ultra HD QD-Mini LED 3840 x 2160
SKU:
11536978
In stock
1.756,99 €| Display diagonal: | 85 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Energy efficiency class: | F |
| Operating system installed: | Titan OS |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QD-Mini LED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 215 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 143 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 399 kWh |